| specialistu1997 a întrebat:

Salut la toti! Eu ma folosesc la moment de Windows 7 si de mai multe ori am instalat Ubuntu in dual-boot cu Windows 7.Cind conectez calculatorul este sistemul de operare windows 7 si 3 sisteme de operare Ubuntu.Ce trebuie sa fac ca sa dispare din lista Ubuntu?

5 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Start\la Search programs and files scrii msconfig/boot/selectezi Ubuntu/delete/apply/ok/restart.

Răspuns utilizator avertizat
| Sihastrul a răspuns (pentru specialistu1997):

Fa un print screen la msconfig/boot sa vad daca e sau nu, neavand nu ai dual boot.

Răspuns utilizator avertizat
| GeosBIOS a răspuns:

Bootarea se face din GRUB?