| AndyIonut a întrebat:

Salut lume! Am si eu o problema cu laptopul si sper ca-mi puteti da cateva sfaturi. Deci am sa descriu problema pe care o am mai jos :

Acum vreo saptamana cand am intrat in Google Chrome am realizat ca atunci cand l-am deschis acesta s-a pus peste bara de activitati (lucru foarte enervant deoarece acum pentru a da volumul mai incet sau mai tare sonorului trebuie sa dau in bara progamul), iar acest lucru s-a intamplat si cu celelalte programe. In afara acestui lucru acum orice descarc (excluzand pozele) si il accesez sta 2 secunde incarcandu-se dupa care nu mai da nici un semn de viata (refuza sa se deschida ). Pe langa asta acum nu mai pot inchide sau restarta laptop-ul (il pun doar pe sleep) iar uneori deckstop-ul mi-e blocat iar alteori meniul de start (am Windows 7).

Okay, sper ca ati inteles in totalitate ce am vrut sa spun prin descrierea mea. Poate aveti vreo idee despre ce ar putea fi facut, ma gandeam sa ma imi reinstalez windows-ul sau chiar sa duc laptop-ul la un specialist.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar windows-ul trebuie reinstalat, ai mai multi virusi.

| KillaNoFilla a răspuns:

Direct reinstall la windows, nu te mai complica daca zici ca se blocheaza.
Roaga-te sa nu fie hardul, face zgomote de ticait?