| luky63 a întrebat:

Salut, m-ar interesa pentru nepoata linkuri de descarcare full game Ice Age, Shrek, Miky sau alte jocuri gen desene animate. Am incercat dar nu am gasit Daca ati descarcat astfel de jocuri poate imi dati adrese valide. Funda, multumesc anticipat si o seara buna la toti.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Iti dau linkurile de descarcare la ice age si shrek pe mesaj privat

| luky63 explică (pentru Apache):

Nu stiu cum e pe mesaj privat

3 răspunsuri:
| luky63 explică:

Nu prea stiu cum e cu mesaj privat scuze

| luky63 explică:

Multumesc sper sa mearga asa ca iti dau funda o seara buna si mersi