| expertinIT a întrebat:

Salut, ma numesc Alex, si daca aveti o nelamurire, o intrebare, o problema cu sau despre un gadget mi-o puteti pune pe mess. ID-ul meu este : alextotal4. GRATIS. exemplu de intrebare: Cum instalez Cydia pe iphone 4? raspund corect si in maxim 3 zile, nu raspund aici ci doar pe mess. Multumesc

* fac asta din placere happy

1 răspuns:
| rutanklan a răspuns:

Eu am o nelamurire. Viitorul aifon va avea inglobat si un vibrator in antena care va avea dimensiunile de 25cm lungime si diametrul de 10cm?