| windowssevenvswindowsultimate a întrebat:

Am si eu o nelamurire Am iphone 3gs si am vazut pe net ca este un program cydia cu care poti lua jocuri. Mentionez am ios 6.1.6.Cydia asta e bun sau rau pentru iphoneul meu.Nu prea am formulat corect intrebare da! Raspunsul corect primeste funda +vot. Hellp meee sadbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Nu sunt jocuri, sunt o gramada de chestii, dar trebuie sa stii sa le folosesti.
Cred ca sunt si jocuri.dar nu prea faine. funda?happy

| windowssevenvswindowsultimate explică (pentru davidtm):

Dar daca instalez imi ramane tot la versiunea 6.1.6 nu?

| windowssevenvswindowsultimate explică (pentru davidtm):

Daca m-ai putea ajuta si cu un link ed download as ramane dator laughing