| Dariuskarter a întrebat:

Salut, ma poate ajuta si pe mine cineva cu o parere sau mai multe pareri? Am de gand sa imi cumpar un set now de boxe. Si nu sunt hotarat care dintre urmatoarele au un bass cat mai frumos. si un sunet puternic. Voi ce credeti : ACME SS204 sau TRUST Raina 18925? Dati si voi un search pe google sau care au aceste boxe imi puteti da un sfat care ar fi o alegere mai buna? Calitate Sunet si volum mare cu un bass frumos, Va multumesc.

1 răspuns:
| DavidoiuMihai1 a răspuns:

Salut.dupa parerea mea, ar trebui sa iti iei Trust Raina..adica el este cam facut special pentru bassbun si calitate..stiu ca orice boxa este facut pentrue pentru asta, dar eu zic dintre cele 2..si pretul este cam acelasi, adica Trust Raina mi se pare ca este putin mai ieftin. Sper ca te-am ajutat si ca am fost de ajutor