| HeyMan a întrebat:

Salut,ma puteti ajuta si pe mine? As dori sa stiu daca exista vreun program in care sa scriu o scrisoare.Ceva frumos, in care sa pot pune si o melodie in fundal. Daca stie cineva...va rog frumos! :*

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ar iesi ceva frumos in word/power point happy

| horia2012 a răspuns:

Ideea e frumoasa dar orice ai folosi e cam complicat. O idee ar fi sa procedezi asa:
Fa scrisoarea in Word, pune o poza ca background.
Transformi documentul word in.jpg cu asta sau altul:
http://www.zamzar.com/convert/doc-to-jpg/
Poza o folosesti in Windows movie maker la care atasezi o melodie si o salvezi ca filmulet.

| HeyMan explică:

Va multumesc... sper sa iasa ok.Nu prea ma descurc in Word si astea :\

| CrysaR a răspuns:

Microsoft Office Power Point