| quickly a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta si pe mine cu o problema, este asa :

De ieri Browser-ul meu Google Chrome, imi da eroare cand vreau sa intru pe el nici macar nu-l mai am instalat, si daca vreau sa-l instalez la fel da si la instalare nici nu apuc sa intru in el ca da "Don't send" Acum sunt pe opera, dar nu inteleg de ce opera merge si Chrome nu merge, si mozilla la fel face... Stie careva? Multumesc.

7 răspunsuri:
| odo89 a răspuns:

Dezinstaleaza-l, sterge registrii si apoi instaleaza-l la loc

| MnereaDarius a răspuns:

Ce eroare apare mai exact? Ce sistem de operare folosesti?

Incearca sa achizitionezi un utilitar, ce ar putea sa-ti rezolve problema. Recomand Glary Utilities (gratis). Pentru suport suplimentar, contacteaza-ma.

| quickly explică (pentru MnereaDarius):

Lasa-mi id tau Darius.

| MnereaDarius a răspuns (pentru quickly):

Nu doresc sa-l public, in concluzie ti-am trimis un mesaj, al carui continut are in componenta id-ul meu.

| MnereaDarius a răspuns (pentru quickly):

Se pare ca nu am de ales, intrucat in stadiul "junior" nu pot trimite mesaje.
Id-ul meu este mnerea_darius

| quickly explică:

Nu am decat opera momentan, si explorer care e din windows straight face

| anamaria8811 a răspuns:

Problema e din parerea mea ca sunt instalate prea multe browsere.si eu patit asa..era instalat chrome.mozzilla,internet ex. si opera.nu e bine, am desistalat toate si am reinstalat doar chrom-ul.de atunci nu mai am probleme. poti sa schimbi si versiunea chromuluihappy
sper ca te-am ajutathappy