| Cristian_Diaconu_2000 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine? va rog frumos! am descarcat windows xp sp2 si l.am instalat cu Daemon Tools si l.am bagat in stick si nu.mi arata aceleasi chesti. dc? si ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il faci imagine.iso Nu trebuie instlat cu daemon tools ci il faci bootabil pe un cd si il instalezi la repornire.Hai ca iti dau un mesaj privat.

1 răspuns:
| kevincube a răspuns:

Pentru nivelul tău de pricepere eu spun că pentru tine este prea complicat să-l intalezi de pe stick. Recomand să-ţi instalezi nero, îţi cumperi un CD după care introduci cd-ul în dvd-writer, dai dublu click pe imaginea cu windows pe care ai descărcat-o, imaginea trebuie să fie (.iso) ca să o poţi arde pe cd folosind nero. Dacă ai reuşit să faci asta urmează să instalezi windowsul.