| 12Afasa2 a întrebat:

Salut.Marti,30 Aprilie 2013 mi-am incarcat cartela COSMOTE cu 5 euro si mi-am activat o extraoptiune cu aceasta suma.
Am trimis cateva SMS-uri si nu am vorbit mai mult de 2 apeluri de 2 minute.
Aseara am trimis 3 SMS-uri unui prieteni si m-am culcat.
Dimineata nu am trimis sms, pana pe la ora 14 cand am vrut sa trimit un sms si nu puteam sa trimit. Minute in alte retele nu mai am, pe internet am intrat de 75 MB doar ca sa vad daca functioneaza.
Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| KazNNNeT a răspuns:

De ce nu puteai? ai ramas fara sms-uri sau iti da alta eroare? incearca *123*1# sau *123*1# si vezi cate sms-uri mai ai

| 12Afasa2 explică:

Specific ca aceasta cartela nu o incarcasem de 10 luni

| 12Afasa2 explică:

In 3 zile nu cred ca puteam sa consum toate SMS-urile si minutelene nationale..de sunat pot sa sun iar 75MB i-am consumat