| AnonimGirl a întrebat:

O intrebare stupida: Am deja o extraoptiune activa pe telefon de 5 euro. bla bla. (Cosmote) Daca acum imi mai iau 7 euro pe cartela, se activeaza ceva, se intampla ceva cu ei? Vreau sa ii trimit in ceva anume, in maxim 20 de minute ii termin. dar pana atunci, se activeaza rapid ceva? Ca am patit la fel, doar ca nu aveam extraoptiune. si mi-am bagat 5 euro pe telefon, si i-am pierdut pe o extraoptiune. (adevarul este ca s-a activat singura). Funda!

2 răspunsuri:
| Nothing1 a răspuns:

Trebuie sa-l lasi 2 luni, cam asa ceva, pana cand extraoptiunea se dezactiveaza apoi poti sa ti-o reincarci si sa faci ce vrei cu ei tongue
P.S.:eu asa am facut

| AnonimGirl explică (pentru Nothing1):

Daca fac asa, patesc ce am zis mai devreme. Adica. sa mi se reactiveze automat. si. pierd aiurea 42 de lei. (Daca nu o fii si mai mult.)
Alte idei?