| anonim_4396 a întrebat:

Salut membri TPU! De curand placa video a inceput sa faca niste fite, mai exact imi apar niste dungi si puncte albastre pe ecran ...stie careva ce se intampla cu ea; este o placa nVidia GeForce 7950 GT (am desfacut-o si am vazut ca are pasta la fel ca procesorul, si este foarte uscata )! FUNDA...

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sa iti traduc pe romaneste:
placa video isi da duhul. E pe moarte. In curand o sa maora definitiv. I s-a terminat viata.
La asa ceva nu se repara nimic. Singura solutie e sa cumperi alta noua.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

M-ai pus pe ganduri!

1 răspuns: