| Narutoxxx a întrebat:

Merge sa pun Windows pe acest calculator cu Linux deja instalat? Se instaleaza normal, sau trebuie o procedura diferita? Dau funda! http://www.altex.ro/......ddr3-linux

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pe orice calculator, ca de aia e calculator! Mai putin Apple, desi pe unele modele de Apple merge! Insa inainte faci ce am spus anterior!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Formatezi hardul, il partitionezi, dupa care faci ce vrei, ce nu e clar?

| Narutoxxx explică (pentru K0sti):

Ok dar vreau sa stiu daca merge pe calculatorul asta

| Narutoxxx explică (pentru K0sti):

Multumesc

| K0sti a răspuns (pentru Narutoxxx):

Nu ai pentru ce! happy

| K0sti a răspuns (pentru Narutoxxx):

Pe orice calculator, ca de aia e calculator! Mai putin Apple, desi pe unele modele de Apple merge! Insa inainte faci ce am spus anterior!