| s0nnyk7 a întrebat:

Salut, merita 1200 lei pentru aceasta unitate?(componentele sunt mai jos) http://www.cel.ro/......b-win8-l/, as vrea sa stiu daca componentele sunt bunicele tnx!

2 răspunsuri:
| Cozmalau52 a răspuns:

Pana in 1200 de lei iti faci un pc mai bun ca asta pe pcgarage...doar cat bagi componentele in cosul de cumparaturi si selectezi daca vrei sa iti monteze ei pc-u sau nu.

| nadasanpaul a răspuns:

Unitatea da merită dar tu primeşti win. 8 instalat, ar trebui să cumperi un windows în caz că se întâmplă ceva