| Lukian a întrebat:

Merita sa dau la schimb LG KP501 pe un Nokia E71? Am nevoie de cat de multe opinii! Va rog mult...

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu as zice ca da! pentru ca LG KP501 daca il scapi se strica f repede asa ca e mai bine uu din ala. happy

| Radu_8119 a răspuns:

Depinde ce fel de telefon e... daca a mai fost stricat si a fost reparat de multe ori se intampla sa nu mai functioneze bine, in orice caz nu prea merita ca e bun LG-ul

| Elena_5999 a răspuns:

Nu! LG este mai bun.

| koshmarul a răspuns:

Nokia e mai bun, in Italia LG-ul asta costa 60 Europe cind Nokia de la 140 in sus

| bulgaras_3493 a răspuns:

Daca nu e replica...merita,si eu am facut aceiasi greseala numai ca eu am luat un fake...( vezi sa aiba camera 3g pe fata atunci stii ca nu e replica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merita! Nokia este mult mai performant decat LGwinking fundita?batting eyelashes

| Sami96 a răspuns:

Nu m-am bagat in discutie pan acum, am un e71 original, si il dau pentru kp 501, daca nu are defecte... si aici ai gresit bilgaras, am luat de la Orange, original, scrie pe fata NOKIA si in dreapta E71 pe spaate are camera 3.2MP AF si pe carcasa scrie NOKIA Eseries. Nui fake. Vezi ca tu vb de E72 laughing