| spidy a întrebat:

Salut.am nevoie de un sfat un prieten mi-a oferit pe un lgKs360 un nokia n91.merita sa faca acest schimb eu dau lg si el imi da nokia n91.

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Nokia si Sony Ericsson sunt cei mai buni in materie de telefoane, LG si Samsung sunt niste porcarii mediocre in comparatie cu ei! Dar avand in vedere cele 2 telefoane cu pricina, te sfatuiesc sa alegi LG-ul...

5 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Nu se merita

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| GabiGabrielle a răspuns:

Buna!
Mai bine nu ai accepta... Lg-ul tau e mai bun de 100 de ori.
Cred ca acel asa zis prieten vrea sa te pacaleasca.
Pa, pa!

| ancan a răspuns:

Eu zic ca da happy
consider ca telefoanele Nokia sunt mult mai bune decat LG'urile.
dar ar fi bine sa il verifici inainte sa il iei, daca are sau nu nereguli. cat tine bateria cate ore are vorbite si asa mai departe happy

| Sebby_5619 a răspuns:

Acum este si de ce ai vrea tu, dar eu zic ca mai bine lasi asa.