| INCREDIBILus a întrebat:

Mi am creat un cont nou de yahoo pentru fratele meu si am incercat sa i fac Facebook Disqus si Twitch dar cica trebuie sa dau confirm de pe yahoo pentru crearea contului.
Problema e ca nu a primit niciun mail de verificare pe yahoo. De ce?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Verifica in Inbox sau la Spam. Ori ai scris gresit adresa, ori intarzie mesajul de confirmare.

1 răspuns:
| Max_David_1994 a răspuns:

Poate e la Spam sau in Inbox. Retrimite cererea de confirmarewinking.