| ionut2198 a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta smart tuch de 7 inch si s-a pus cineva pe ia si mi-a spart ecranu si displyu la ea si as dori sa stiu si eu cam cat m-ar costa sa le schimb mie mi-au zis niste prieteni ca mai bine cumpar alta sa nu o fac pe asta dar vreau sa vad cat costa sa o fac poate o fac si nu sunt nevoit sa cumpar alta...
Sper sa ma ajutati si pe mine

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In jur de 150 ron.Dar daca este in garantie poate nu te costa.Desi ar trebui sa il coste pe cel care s-a asezat pe ea.Nu stiu daca ce ai patit tu intra la garantie.

| dannyel86 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu intra la garantie. happy

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Cam intre 60-80 euro

| ionut2198 explică:

Multumesc la toti care au raspuns dar am fost cu ea la un reparati si mi-au spus ca nu se gasesc pise
dar pot sa o las pentru piese si imi da 100lei si cred ca o sa o las