| DonnyZ a întrebat:

Mi-am cumpărat recent un mouse wireless care funcționează pe frecvența 2.4 Ghz. Vreau să îmi iau și o tastatură wireless. Dacă ambele (mouse-ul și tastatura) funcționează pe aceeași frecvență, o vor face corect? (fară interferențe?)
Ambele au receivere USB.

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

Da,nu-i nici o problema.Eu am de 2Ghz si merg bine happy

| Jipa95 a răspuns (pentru BTWIN):

Despre ce tot vorbesti tu? Nu exista mouse/tastatura sa fie pe 2ghz sigur nu vorbesti despre procesor?

| DonnyZ explică (pentru Jipa95):

Frecventa e legata de conexiunea wireless... (sau asa cred eu)

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu exista nici o problema daca ambele sunt pe aceeasi fecventa si mouse-ul si tastatura.

Bft!

| bogboy101 a răspuns:

Nu stiu am citit ca nu se pupa daca sunt de la alta firma.de obicei daca sunt intr un set da se inteleg sau au acelasi reciver o sa mearga. daca sunt chinezesti probabil o sa mearga

| DonnyZ explică:

Mouse-ul este chinezesc (nu avea inscriptionat vreoun logo de firma), iar tastatura as vrea sa-mi iau Serioux sau Logitech.