| ManuelP a întrebat:

Salut, mi-am cumparat recent un Samsung Galaxy Chat si desigur ca am descarcat yahoo messenger. Problema este ca nu imi arata nici o optiune pentru a imi arata doar persoanele online, le arata pe toate. O solutie?

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Intra de pe telefon in aplicatia Yahoo Messenger. Logheazate, apasa pe butonul de optiuni de deasupra tastaturii telefonului, selecteaza de pe ecran butonul "optiuni" si debifeaza optiunea "arata contactele offline".