| xAbb a întrebat:

Din decembrie am un telefon nou Samsung Galaxy Y pro. Mi-am descarcat,bineinteles, aplicatia Yahoo Messenger pentru Android. Toate bune si frumoase pana azi cand am constatat cu tristete ca nu mi se mai incarca contactele online. sad

~Ce as putea face?
~Ati mai intalnit problema asta? Voi cum ati rezolvat-o?
~Daca as merge la cei de unde am net ar putea sa rezolve problema? Poate sa fie de la net sau este de la aplicatie?

P.S: Nu folosesc Wi-fi.

Răspuns Câştigător
| Londonezul a răspuns:

Astazi la putine telefoane a mers messu pe telefon. e o problema generala, nici mie nu mi a mers si am reinstalat aplicatia si in zadar tot nu merge.

| xAbb explică (pentru Londonezul):

Sper sa se rezolve. Multumesc!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Antonio23 a răspuns:

Nu este de la internet
Problema vine de la aplicatie 99%...

Probabil a avut vreun update si are niste bug-uri

Dezinstaleaza aplicatia si instaleaz-o din nou

Sper sa mearga!

| xAbb explică (pentru Antonio23):

Nu merge. sad Am incercat de vreo 2-3 ori. In zadar...