| redds98 a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat un router TP-LINK Model TL-WR740N..Si nu reusesc sa-l fac sa mearga.Am intrat pe telefon la wifi, am gasit router-ul, am pus parola si scrie conectat. Cand dau sa intru pe un site nu merge..Contactati-ma pe id-ul andutzu_cool88@yahoo.com. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ai net de la rds? Configureaza router-ul calumea ca daca e configurat corect nu are cum sa nu mearga. http://essentialroit.blogspot.ro/......oerds.html

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Trebuie sa-i faci setarile.De aceea exista un cd in pachetul routerului

| redds98 explică (pentru hp8510p):

Am facut setarile...

| hp8510p a răspuns (pentru redds98):

Inseamna ca nu le-ai facut bine