| DannyyDanutzz a întrebat:

Mi-am cumparat un televizor Philips cu plasma mare si a mers o sapt fara probleme.

De aseara cand sa intrerupt cablu si apoi a revenit televizorul meu a luat-o razna.
Deci se aprinde fara sa apas pe nimic se aude ce vorbesc aia acolo dar nu se vede.Ecranul se vede asa un negru mai luminos dar nu se vede doar se aude, apoi se stinge singur si iar porneste si tot asa.

Am tv de la UPC. Telecomanda lui nu face nici un fel de contact, adica apas sa il sting si pe el il doare`n pl ca nu se stinge nici volum nici nimic. Nici aia de la UPC decat sa aprind mediaboxu ala.

Cine stie dc se comporta asa?

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Poti sa intrebi un reparator
Poate s-a intamplat ceva din inauntru /din setari funda?

| yooocosti a răspuns:

laughing) daca n-ai gasit rezolvare poti sa-l duci la service e in garantie nu?