| ItsOkey a întrebat:

Salut.mi-am curatat pc-ul de praf.l-am dezmembrat, am sters tot iar cand l-am facut la loc se aprinde...intra curent in el apoi sta câteva secunde si se opreste....adica el vrea sa porneasca dar ceva nu îl lasa..ma puteti ajuta? fundaaa

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai desfacut si cooler-ul de pe microprocesor? Daca da, ai inlocuit pasta termoconductoare?

| Jipa95 a răspuns:

Se pare ca ai miscat o mufa de alimentare importanta, si are joc. Iti recomand sa-l desfaci din nou, si sa apesi un pic mai tare pe toate mufele din el.
Bft!

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Asta am si eu, mie imi merge daca il mai pornesc odata

| ItsOkey explică:

Mi.e nu îmi merge...

| ItsOkey explică:

Da am desfăcut si acel cooler...nu am înlocuit pasta...cu ce o pot înlocui?

| CinevaNou a răspuns (pentru ItsOkey):

Cu alta pasta.

| ItsOkey explică (pentru CinevaNou):

Mersi mă... voiam sa stiu de unde o pot achizitiona...straight face

| CinevaNou a răspuns (pentru ItsOkey):

Din oricare magazin(online/real) care vinde pc-uri laughing gen eMAG, pcgarage, dc-shop.