| alexxx a întrebat:

mi-am downloadat nfs world l-am instalat mi-am facut cont intru in el imi aleg poze nicul si imi iese cic disconecting by server will by hut down ceva de genul nfs world este varianta beta. ceva sugestii sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| pnKK a răspuns:

Pai ce sugestii vrei daca zice ca serverul a fost inchis momentan? Tiai procurat un beta key? Username, etc. tot ce trenuie? Atunci trebuie sa iti mearga. Desigur daca nu inchid serverele pentru modificari. O intrebare: Pentru tine ce inseamna beta? Din cate stiu inseamna un anumit stadiu din timpul testelor. Ei dau key-genuri beta ca cei care joaca se ii sesizeze orice bug, defect. Asteapta pana maine si vei vedea ca va merge (sau curand).

9 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

NFS World nu e destinat inca publicului larg. Closed Beta-ul s-a terminat acum o saptamana, iar Open Beta are mai multe etape. Prima s-a incheiat ieri din cate imi amintesc (parca azi la noi in Europa dupa modificarile de fus orar). Urmatoarea etapa de Open Beta Testing va incepe in curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versiunile beta s-au inchis oficial.Pe 27 luna aceasta va fi lansat jocul full.Va fi liber pana la level 10 dupa cei care doresc sa creasca si mai mult de atat vor trebuie sa isi achitizioneze starter patch-u la pretul de 20 $ disponibil pe site-ul oficial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue sa imi scrii contul tau si ti-l fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca pc- u pe geam apoi sari dupa el si o sa te joci numai nfs world

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai calculatorul slab. si de aiai nu iti merge.

| Smecherul_3765 a răspuns:

Poi nu stiu eu cand mi l-am inregistrat nu era perioada Beta poate am inceput mai tarziu numai acum ii pana la lvl 50 pana atunci trebuie sa platesti ca sa treci de lvl 50 si vezi imaginea mea e de la NFS World.na acum mi-ai facut pofta sa ma joc si daca ma cauti sunt in /join 29 cu spatiu intre join si 29 si pe mine ma cheama ALEX111614 si am un Lambo na paaaaaaaa

| DiNaMiK a răspuns:

Din cate stiu are aceleasi cerinte ca la nfs carbon asa spun majoritatea ceea ce e totusi ciudat caci mie nu-mi merge

| razor_8989 a răspuns:

Am si eu o problema se poate sa ma autati? cand intru si dau play imi da serverror_fatal_errocode_7 ce sa faC?