| ToxXxic a întrebat:

Azi am downloadat Counter-Strike Bestial 1.6 si l-am instalat dar cand intru in el si dau la conectarea unui server imi zice Nu s-a putut conecta la orice server. Ce trebuie sa fac sa imi mearga?

Răspuns Câştigător
| Anino a răspuns:

Downloadeaza alt cs. poate nu e bun... daca nu ai bani de Steam... atunci intra pe www.freakz.ro si au iei un cs foarte bun merge super. succes :)

5 răspunsuri:
| perro12 a răspuns:

Iesi din joc si intri din nou. Iti apare o casuta unde-ti cere sa bagi un cod si pui AAAAAAAAAAAAAA peste tot. Dupa aceea poti juca.

HF

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar poate nu-ti merge netu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau ia-l pe acesta: http://www.cs-gothic.ro/forum/announces/topic53.html - este un cs mult mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lasi

| cosminungureanu a răspuns:

Nu stiu asa imi apare si mie ce sa facem va rog ajutati-ma