| Flamingo12 a întrebat:

Salut.Mi-am facut recent un cont de paypal deoarece am castigat un giveaway si banii castigati mi-au fost trimisi pe acest cont.Singura problema e ca nu pot accepta banii deoarece nu am introdus un card specific.Imi cere sa imi pun codul acelui card (de pe fata) si ultimele 3 cifre (de pe spate). Acum intrebarea mea este : Se poate intampla ceva rau, introducand acele 3 cifre? Mi s-a spus ca daca imi cere sa introduc ultimele 3 cifre, acei oameni sunt niste escroci cu intentia de a putea umbla pe card si luandu-mi toti banii. *Va rog doar cei cu experienta si care au cont introducand cele 3 cifre sa-mi raspunda daca e bine sau rau

3 răspunsuri:
| vioricavio a răspuns:

Trebuie sa adaugi acele 3 cifre care sunt necesare pentru a putea face o tranzactie. Eu folosesc cardul cu PayPal de ani de zile si nu am avut probleme pana acum.

| McClod a răspuns:

Nu, Paypal este o companie serioasa am sute de plati la ei. Si nu mi s-a intamplat sa-mi lipseasca nici 10 bani din cont... Deci recomand sa adaugi cardul ca nu se intampla nimic

| Flamingo12 explică (pentru McClod):

Multumesc mult big grin