| NoInteres a întrebat:

Mi-am instalat Retrica, iar atunci cand fac poza, nu imi apare, adica nu se salveaza.. Ce sa fac?
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| FroggyFlavia a răspuns:

Pai undeva in stanga la camera de la retrica este un simbol. Apasa pe el si acolo gasesti pozele. Ele nu se salveaza automat in galerie. Mai intai iti apar in retrica. Si daca nu ti se salveaza in albumul din aplicatia retrica atunci sterge aplicatia si instaleaz-o din nou laughing

2 răspunsuri:
| NoInteres explică:

Ştiu ca nu se salveaza directlaughing am reinstalat.o si acum mergehappy mulţumesc

| MiculCURyos a răspuns:

Poate nu alegi efectul retrica... happy Si se salveaza asa cum e