| Ionut2143 a întrebat:

Mi-am instalat windows 8. Cum sa imi instalez placa video pe windows 8? Sau se instaleaza automat?
Si mai am o intrebare: mi-am downloadat fifa 14 si nu imi merge ca pe windows7, imi da eroare. De ce?

2 răspunsuri:
| VictorMihail1990 a răspuns:

Depinde ce placa video ai, daca ai nVIDIA căuta pe net nVIDIA installer... Ma înțelegi tu... A in legătură cu eroarea, windows 8 are performante mai slabe ca windows7 fiindcă nu toate jocurile sunt făcute sa suporte windows 8

| mitamihaimitza a răspuns:

Probabil nu tilai instalat bine