| CiucaDenis a întrebat:

Mi-am luat acum vreo 2 saptamani un laptop Lenovo ideapad 305 si am o problema: cand ma uit la un videoclip sau ma joc, ultimul sunet este redat incontinuu iar laptopul nu mai merge.De obicei ii dau restart dar nu stiu daca este o problema de software sau hardware. Stie cineva cum sa o rezolv sau ce tip de problema este?

1 răspuns:
| Tryon a răspuns:

Vezi daca ai toate driverele instalate si daca da atunci poate sunt de vina componentele. Sau jocurile nu pot rula ce are laptop-ul!