| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat ceva tableta si cu router, imi apare pe tableta routerul, dar nu se conecteaza. Arata doar ca e salvat si atat. Zicea la instructiuni la router (care e edimax) ca pentru cele cu android 4 sau in sus (cum e al meu) trebuie instalat ceva chestie pe tableta. Aveti careva habar ce-i de facut? big grin

4 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Cred ca da dai pe adresa wi fi care o gaseste si introduci parola de la router

| jrockfreak a răspuns (pentru paulthegame):

Si unde gasesc optiunea de adresa wifi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie instalat nimic, trebuie routerul configurat cum trebuie apoi conexiune pe tableta se realizeaza automat odata ce introduci parola retelei

| jrockfreak a răspuns (pentru suntserios):

Pai, asta-i problema, dupa ce scriu parola imi baga lipsa de conexiune la net.