| Kasparow99 a întrebat:

Salut, mi-am luat de curand un Nokia N9 dar nu stiu cum sa trimit prin bluetooth. please help. FUUUNDA

Răspuns Câştigător
| AlinaNicoleta a răspuns:

Sau poate avea icontita cu bluetootth.
Saaau thinking Poti cauta in carticica de la Telefon.
Saaau thinking Poti cauta pe net tipul Telefonului. (Automat iti va raspunde la orice intrebare si informatie ).

| Kasparow99 explică (pentru AlinaNicoleta):

Mersi muult esti tare desi eu nu prea am fost ca sa-mi dau seama ca pot sa caut in cartea device-ului! big grin laughing

3 răspunsuri:
| AlinaNicoleta a răspuns:

1).Intri la setari.
2).dai pe conectivitate.
3).Gasesti tot felul de aparate...dar dai pe Bluetooth.
4).Verifici daca este ascuns (nu-ti poate trimite nimeni nimic, pentru ca nu-ti gaseste dispozitivul).
5).Dai pe public sau vizibil pentru toata lumea.
6).Vroiam sa existe un punct 6hee hee.

| AlinaNicoleta a răspuns:

Ma simt fain cool. laughing.