| AlexandarAlx a întrebat:

Salut mi-am luat un laptop Acer aspire E1-570 si nu am drivele de la el mai ales cele de la wifi, stiti de unde sa le iau? un link va rog, laptopul este adus din Spania.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Dupa site-ul Acer iau si eu driverii, desi am pierdut cs-ul laptopului, acela cu driverii. Uite aici sunt driverii pentru laptopul tau : http://www.acer.ro/ac/ro/RO/content/drivers/4910;-; Aspire%20E1-570
Bft! :)

Răspuns utilizator avertizat
| Jipa95 a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Nu...aia sunt driverii pentru aspire e1-570 poate nu ai selectat si pentru ce sistem de operare doresti acei driveri, veiz ca mai sus poti selecta, nu are cum sa nu iti meragawinking

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! De ce nu instalezi un Driver Booster, e mai simplu pentru toata lumea, scaneaza si face update. De ce sa pierzi timpul! Ori de pe site de la producator! Ar trebuisa instalezi Everest sau Aida pentru a vedea exact ce drivere sa iei, daca vrei sa le instalezi manual, sa le salvezi pe cd pentru alta data!
http://www.driverscape.com/......-570/92255

| Jipa95 a răspuns (pentru valentin75):

Nu frate tu nu vezi ca i-am gasit eu driverii corespunzatori si zice ca ii da eroare? straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Jipa95 a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Instaleaza Atheros-ul! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Jipa95 a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Pff vezi unde s-a descarcat acel driver atheros, si intri in el sa il instalezi. De obicei se gaseste in folderul ''downloands'' din pc.

Răspuns utilizator avertizat
| LuciferMZH a răspuns:

DEstul de usor poti gasi driveree necesare, iata aici este un tutorial - http://mazahacker.net/....../index.php