| Vrajala12 a întrebat:

Salut mi-am luat un laptop Toshiba Satellite L750 are placa video integrata si nu pot sa joc nici un joc pe el.De ce?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Pai vad ca ai placa video dedicata - nVIDIA GeForce 315M!
Poti sa verifici la un service autorizat Toshiba daca e totul in regula, dar nu cred ca nu ruleaza niciun joc.
http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

7 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pune un link cu laptop-ul si intraga configuratie! Chiar daca placa video e integrata, macar jocuri mai vechi sau mai mici trebuie sa ruleze! happy

| Vrajala12 explică (pentru laptopnews):

Nu ma lasa laughing))

| laptopnews a răspuns (pentru laptopnews):

Multumesc pentru fundita!

| laptopnews a răspuns (pentru Vrajala12):

Pai vad ca ai placa video dedicata - nVIDIA GeForce 315M!
Poti sa verifici la un service autorizat Toshiba daca e totul in regula, dar nu cred ca nu ruleaza niciun joc.
http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

| Wr3nch a răspuns:

Salut. Care e modelul placii video?

| Vrajala12 explică (pentru Wr3nch):

NVIDIA geforce