| ROZzMania a întrebat:

Salut, mi-am spart ecranul la tel utok(doar sticla) si vreau sa il repar.la service la ei costa 500 lei, iar piese nu se gasesc online.tel e de marimea unui s3 si m-am gandit ca poate as putea cumpara de pe ebay cu 5 dolari. Daca se pricepe cineva,va rog ajutati-ma, dau funda.

1 răspuns:
| MrAlegzandruh a răspuns:

Pai cauta modelul, dar nu prea cred ca o sa gasesti.Nu se prea fabrica separat componente pentru telefoane ca utok. Daca era ceva, un Samsung, HTC, Apple.Gaseai mai usor. Poti de asemenea cauta pe siteuri cu anunturi precum mercador sau tocmai.ro.Eu iti sugerez sa il vinzi sau sa il tii asa in cazul in care nu e prea deteliorat.