| AliceNicole26 a întrebat:

Mi s-a rupt firul de la incarcator si nu am avut timp asa ca-mi incarc bb-ul la pc prin cablul USB. Dar acum ultima data s-a descarcat bateria de tot la el si cand l-am conectat imi arata beculetul rosu si dupa se stinge si apare pe ecran o baterie fulgerata, dupa care se aprinde iar beculetul rosu si se stinge complet. Deci sa inteleg ca bateria se incarca sau trebuie stricata?

3 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Iti sugerez sa il lasi 15 minute si sa vezi daca s-a incarcat. Daca nu s-a incarcat, inseamna ca bateria s-a stricat(desi e ceva cam rar la BB).

| AliceNicole26 explică (pentru Mozurov):

L-am lasat o zi la incarcat si tot degeaba. Face la fel. Presupun ca trebuie bateria schimbata.

| Mozurov a răspuns (pentru AliceNicole26):

Din pacate, da.