| anonim_4396 a întrebat:

Nu găsesc rețeaua wi-fi pe telefonul meu (Huawei p9 lite 2017 și fratele meu o găsește), și până ieri o găseam și eu, dar azi nu știu dc nu găsește telefonul rețeaua wireless (găsesc rețeaua wireless a vecinului

2 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Sant niste setari ai bifat sa nu o vada poate din greseala

| Alindinu472 a răspuns (pentru BububucatorulBubycus):

Mulțumesc,dar am rezolvat cu o repornire la router și am scos cablu LAN de la tv țin să menționez că cablul de internet a fost în router și după ceva timp nici fratele meu nu mai găsea rețeaua, cred că era de la router sau tv