| iustinprogramatoru12 a întrebat:

Nu îmi merge sunetul la calculator! Tocmai ce mi-am instalat Windows 7 Ultimate pe 32 de biți. Calculatorul face "beep", dar dacă vreau să ascult ceva de pe youtube sau orice altceva nu se aude nimic.Dau fundiță pentru cel mai bun răspuns

3 răspunsuri:
| Danutzul2000 a răspuns:

Actualizeazati driverele (du-te control pane > system and security > windows update ) se vor instala ele singure

| iustinprogramatoru12 explică:

Sunt actualizate.Am verificat

| iustinprogramatoru12 explică:

Le-am verificat și sunt instalate! De când am schimbat windows-ul nu mai merge