| iustinprogramatoru12 a întrebat:

Nu îmi merge sunetul la calculator! Tocmai ce mi-am instalat Windows 7 Ultimate pe 32 de biți. Când se aprinde calculatorul fae acel beep și îl face puternic, dar când vreau să ascult ceva nu se aude nimic.Dau fundiță pentru cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| laur97 a răspuns:

Descarca driver-ul de sunet ac97

3 răspunsuri:
| Esentialul a răspuns:

Incearca sa mai instalezi o data asa mi se intampla si mie... si il reinstalez inca o data si merge.Cred ca te-am ajutat

| iustinprogramatoru12 explică:

Nu poate fi din BIOS sau nu este arsă placa audio?

| Grigoriev_Adry_1999 a răspuns:

Hmm..si mi-e mi se intimpla acelasi lucru doar ca la mine este laptop.
Cind se aprinde nu face nici acelasi bep si cind sa ascult ceva sau sa privesc tot nu merge..Eu il sting si il aprind din nou si tot nu merge am incercat de vreo 3 ori sa il inchid si sa il aprind si a aparut sunetul.Dar daca nu merge nici asa te sfatuesc sa iti instalezi driverul de sunet ac97. Sper ca te-am ajutat cit de putin. Funda*