| MihailaMarianZisPopa a întrebat:

Salut, nu mi se mai deschide Yahoo Messenger, cand il deschid mi se stinge pc si imi apare un fel de eroare nici nu pot sa citesc de oarece se stinge prea repede...Ce Pot faCE?

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Sigur n-ai virusi?

| MihailaMarianZisPopa explică (pentru dragosbogdan001):

Da ce doar 1? laughing

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru MihailaMarianZisPopa):

Nu inteleg ce vrei sa zici...

| MaNNuu a răspuns:

Intra in start-> control panel-> add or remove programs si sterge yahoo messenger apoi instaleaza-l din nou, daca nu merge nici asa incearca sa iei o versiune mai veche de yahoo... daca problema persista eventual instaleaza windows-ul

| MihailaMarianZisPopa explică (pentru MaNNuu):

Pai am reinstalat de 3 ori messul...dar nu stiu ce versiune sa iau.