| bodo1234 a întrebat:

Salut nu stiu ce sa cumpar intre Evolio aria (tableta mare de 9.7") sau Samsung galaxy tab 2 (cea de 7")sau vonino spirit s.Am incercat Nexus 7 e foarte ok tableta dar nu e pe gustul meu astept un raspuns as vrea tableta mai mult pentru internet/filme dar si pentru jocuri astept sfatul vostru happy

2 răspunsuri:
| AndreiBb a răspuns:

Samsung galaxy tab 2 mi se pare cea mai buna dintre cele enumerate de tine. Are un prieten si e foarte multumit de ea.

| iulain13 a răspuns (pentru AndreiBb):

Eu optez pentru spirit s si sa stii ca e cea mai buna din cele enumerate de tine, are claritatea cea mai buna (IPS-PRO), ecranul mare iti da o senzatie placuta, in gaming e cea mai buna, si are si memoria mare, are si bluetooth fata de celelalte, are procesor mare, placa video mare, si ti-o recumand cu mare placere!