| GigiManivela a întrebat:

Nu vreau ca membrii familiei mele sa mai instaleze tot felul de programe inutile pe calculator si stiu ca exista o modalitate prin care nu poti instala/dezinstala programe din calulator decat daca introduci o parola. Parca este valabil chiar si pentru stergerea unui fisier. Stie cineva cum setez acea parola? Am Winsows XP.

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Creezi un nou utilizator din control panel si nu ii dai drepturi de administrator.

1 răspuns:
| GigiManivela explică:

Merci mult happy