| cristian51090 a întrebat:

Salut.Nustiu cum mausul meu merge mai incet, nu stiu de ce.Dau fudna lui aluia care ma ajuta

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> mouse -> speed: selectezi cat de repede doresti sa se miste cursorul -> apply

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Nu stiu daca raspunsul meu e cel mai bun. In situatia data am cumparat un altul.Sunt modele ieftine sau ceva mai scumpe.Cel de acum are buton de reglaj pe el pentru viteza, lateral 2 butoane pentru mers inaint-inapoi si talpa din teflon, care il face sa alunece pe orice material.Incearca mai intai recomandarea lui SdeS.