| Yo1696 a întrebat:

O intrebare simpla... De ce nu imi merge sunetul? desi imi apare ca sunetul ar functiona!

6 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Daca din placa totul este ok, verifica boxele sau sistemul, ce folosesti tu. Probabil a iesit vreun cablu sau nu mai functioneaza.

| Smiiiley a răspuns:

Mă.tu ai pornit boxele? laughing)Dacă da, atunci uită-te dacă's băgate-n priză.

| Yo1696 explică (pentru Smiiiley):

Dar vaiiii, hai sa radem!

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Uita-te in bara la "Programe Ascunse" si vezi undeva Sounds daca e la 0 dai la 100

| Mircea_Dragos_1990 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi de pe cd-ul cu placa de baza realtek highdefinition... am avut aceeasi problma