| Florin_Paul_1996_YD98 a întrebat:

Salut.(o sa am multe greseli de gramatica pentru ca intrebarea este pusa pe fuga). Am un mouse si nu merge bine.Cand ma joc jocuri cand misc foarte repede mouse-ul cursorul incetineste, adica se blocheaza.Nu stiu daca este de la senzor.Am schimbat mouse-ul, am luat altul, dar tot aceeasi problema am.Cand misc prea repede se blocheaza cursorul.Va rog e urgent. PS:Nu este de la mousepad.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Q8aoukP51Ww umbla la setari vezi daca te-ajuta. Daca nu, probabil sa fie problema software, de la joc sau pe partea hardware, de usb, sa-ti deconecteze/reconecteze foarte repede mouse-ul.

| Andreeush a răspuns:

În cazul ăsta e o problemă cu laptop-ul.
Ar trebui să mergi la un service să îl verifice.

| Florin_Paul_1996_YD98 explică:

Ar fi(sau fii nici nu stiu cum vine chestia cu fii si fi) o idee.