| Gabriel_Gaby_1999 a întrebat:

Salut oameni,mi-am scapt telefonul pe jos si s-a spart o parte foarte mica din el,dar jos, si nu mai merge sa tastez nimic pe jumate din el, e touch-ul sau display-ul? Telefonul e Nokia lumia 530! Ajutati-ma va rog mult dau funda!

Răspuns Câştigător
| SimoonaD a răspuns:

Trebuie inlocuit touchul. Unul original pentru telefonul tau este 90-100 lei + 50 lei sa ti'l puna.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de vina touch-ul repara ecranul. Funda?

| Euady23 a răspuns:

Renunta la lumia. Orienteaza-te spre ceva mai bun. Nu merita investitia, parerea mea