| fluture156 a întrebat:

Salut! Oare ati pățit sa nu vă mai apara notificări cu zilele de naștere ale prietenilor pe Facebook?
La setări imi apare ca sunt pornite notificarile.
La fel, nu mai găsesc acea lista cu zilele de nastere nicăieri. Vreun sfat?
*din aplicatie am aceste dificultăți.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trimite le un mail celor de la Faceboock si întreaba i pe ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sa te agiți sa spui tuturor La Mulți Ani, apoi când e ziua ta, toți se fac ca uită de tine. Sigur ești la început cu Facebook, eu după 12 ani de Facebook am renunțat definitiv. Am dezactivat și contul ( nu șters). Am motive, nu datorită faptului ca nu mi-au urat alții La Mulți Ani laughing pur și simplu algoritmii Facebook prea exagerați, iar când nu urau prietenii la mulți ani, atunci îmi ura Facebook periodic cu un block din acela neîntemeiat câte 7-30 zile. În schimb ca răspuns la întrebarea ta, poate ai dezactivat notificările din greșeală.

https://tipstrick.ro/ce-s-a-intamplat-cu-zilele-de-nastere-pe-facebook/

| fluture156 explică (pentru anonim_4396):

Așteptările de la oameni trebuie să fie 0. Asta e sigur. Si de cele mai multe ori se dovedește că ei nu o sa comporte cu tine cum te comporti tu cu ei.
Plus de asta, nu sunt relevante nici urările, nici like-urile, nici prietenii de acolo.
Ideea era ca observ schimbări în aplicație pe care le verific și văd că de fapt nu sunt de la mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru fluture156):

Facebook care scoate anumite funcții, uneori chiar din greșeală.