| Razvano10 a întrebat:

Salut
Pc-ul meu merge cam greu dupa ce am instalat windows-ul,inainte de instalare mergea normal, l-am schimbat pentru a merge mai bine, dar s-a intamplat fix invers...L-am scanat de virusi(nu am detectat nimic),;-am curatat de praf si mentionez ca am schimbat windowsul de 3 ori si tot degeaba.Cand spun ca merge cam greu ma refer ca dupa instalare, paginile web se incarcau f greu, mergea doar 1 pagina sa se incarce si my computer mergea cam greu, adica nu intra usor in el cum mergea inainte.Am verificat internetul in alt pc si acolo merge normal, deci e de la pc-ul meu. Caracteristic: procesor AMD Sempron(tm) 3000+, 1.61 GHz, 512 mb of RAM.
Dau funda, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Posibil sa fie din cauza HDD-ului care e pe "moarte". incearca programul asta ca sa vezi mai multe detalii despre HDD http://portableapps.com/apps/utilities/crystaldiskinfo_portable

| PROTOTYPE a răspuns:

Poate de la placa video happy