| Eiccjsjdijcdj a întrebat:

Am o problema:Calculatorul merge greu...Si totusi e curatat de praf, inainte sa il curat de praf l-am scanat si avea 2 virusi, am sters virusii si apoi l-am curatat de praf...Dar tot merge greu.Ce pot sa fac? Fiindca ieri mergea bine dar azi nu stiu ce are.
Informatii despre sistem:
Windows 7 Ultimate 64 biti
Procesor de 3 GHz
4 Giga RAM
Placa video AMD Radeon HD 6700
Cine ma poate ajuta?

7 răspunsuri:
| NuMaiConteazaNumele a răspuns:

Ce model de procesor? E dual, single, quad? De cat timp ai PC-ul?

| Eiccjsjdijcdj explică (pentru NuMaiConteazaNumele):

E dual core.

| Eiccjsjdijcdj explică (pentru NuMaiConteazaNumele):

Si il am de 2\3 ani.

| NuMaiConteazaNumele a răspuns (pentru Eiccjsjdijcdj):

Varsta ar putea fi o mica problema, dar specificatiile sunt ok, incearca sa iti reinstalezi windows-ul si sa iti formatezi tot hard drive-ul.

| Eiccjsjdijcdj explică (pentru NuMaiConteazaNumele):

Gata am rezolvat! Se pare ca aveam 67 virusi in calculator...Am facut azi o scanare cu malwarebytes si aveam 67 virusi.I-am sters si acum merge bine.

| Nucu1234 a răspuns:

Asa am patit si eu asta iarna merge greu si l-am curatat de praf dar l-am dus la un om care se ocupa in domeniul calculatoarelor si mi la reinstalat si mergea ca nou! funda?

| Nucu1234 a răspuns (pentru Nucu1234):

Am dat 59 de lei