| DOLFY a întrebat:

pentru a ma conecta la internet (RDS) pe windows xp imi trebuie driverele wierles? am tot incercat sa ma conectez si nu reusesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti trebuie drivere pentru placa de retea normala daca te conectzi direct pe cablu. Daca ai un router care emite wireless atunci ai nevoie si de driverul placii wireless

| K0sti a răspuns:

Nu-ti trebuie! Da-le drac de drivere! Toate placile de retea merg fara drivere, indiferent ca sunt wired sau wireless si mai ales pe XP! sad

| Xiee a răspuns:

Pai,depinde daca ai laptop sau calculator ca la unele laptopuri ele au wireless sau daca nu au poti baga firul care se conecteaza de la routerul de net in laptop (daca AI ROUTER TREBUIE SA TI L DEA ODATA CU EL.ACELASI LUCRU SI LA CALCULATOR DAR CALCULATORUL NU ARE INCORPORAT IN EL WIRELESS CA LAPTOPU ASA CA ITI TREBUIE UN FIR. DACA CARE AM SCRIS MAI SUS CUM SE UTILIZEAZA. IATI DRIVER DACA NU ARE PC WIRELESS